RBSSKALS Serviss

Esam dinamiska un uz labāko rezultātu katrā situācijā virzīta komanda, kas apzinās arī mazo darbu un nianšu nozīmību drošībai un komfortam. Ar azartu un plašu profesionāļu klāstu (meistari, tehniķi, pārvaldnieki u.c.) nodrošinām apsaimniekošanas pakalpojumus Rīgā un reģionos:

  • dzīvojamām ēkām
  • sabiedriskām ēkām
  • teritorijām
  • inženiertīklu apsaimniekošana
  • telpu uzkopšana
  • ģenerālās tīrīšanas brigāde
  • klientu palīdzības dienests 24/7

Mūsu mērķis ir risināt jautājumus operatīvi, domājot ilgtermiņā, kā arī būt par kompetentu atbalstu saimnieciskos un praktiskos jautājumos par visa veida nekustamo īpašumu: dzīvokļiem, birojiem, sabiedriskām ēkām, inženierkomunikācijām, āra teritorijām u.c.

iso

OBJEKTI

VISI OBJEKTI

KONTAKTI

SIA “RBSSKALS Serviss”


T: +(371) 67333666
F: +(371) 67830114
E: palidziba@rbsskals.lv / apsaimniekotajs@rbsskals.lv
SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

ATSAUKSMES

spice_logo O.Antāns

SIA «Tirdzniecības centrs Pleskodāle” Tehniskais direktors

t/c “Spice” un “Spice Home”

Apsaimniekošanas līguma ietvaros SIA „RBSSKALS Serviss” veic tirdzniecības centra SPICE (76 395 m2) un SPICE HOME (26 206.37 m2) vispārējā tehniskā stāvokļa uzraudzību, inženiertehnisko iekārtu un sistēmu tehnisko apkalpošanu – liftu/eskalatoru apkope, t/c durvju un atslēgu sistēmu uzturēšana, elektroapgāde, dīzeļģenetatoru apkope, kanalizācijas, ūdens, apkures, ventilācijas, kondicionēšanas, BMS sistēmas. Darbs tiek veikts augstā kvalitātē, kvalificētā un profesionālā komandā, ar jaunākajiem materiāliem un videi draudzīgām tehnoloģijām.

 

 

Wu0zi8lu G.Gardievite

AS ” Citadele banka” Apsaimniekošanas nodaļas vadītāja

AS „Citadele banka”

Apsaimniekošanas darbu ietvaros SIA „RBSSKALS Serviss” ir sevi pierādījis kā augsti kvalificēta un profesionāla komanda, kura savā darbā izmanto jaunākos remonta un apdares materiālus un tehnoloģijas, kā rezultātā tiek sasniegta augsta darba izpildes kvalitāte. SIA „RBSSKALS Serviss” apsaimniekošanas pakalpojumus sniedz visas Latvijas teritorijā un ir nodrošināta ar plašu tehnisko darbinieku, transporta un materiālu klāstu. AS „Citadele banka” rekomendē potenciālajiem Pasūtītājiem sadarboties ar SIA „RBSSKALS Serviss”.

 

Mūsu KLIENTI