Privātuma Politika

Privātuma politika vietnei rbsskals.lv

Ja jums nepieciešama papildu informācija vai jums ir kādi jautājumi par mūsu privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vietnē Privacy.

Vietnē rbsskals.lv mēs uzskatām, ka mūsu apmeklētāju privātums ir ārkārtīgi svarīgs. Šajā privātuma politikas dokumentā sīki aprakstīti personiskās informācijas veidi, ko vāc un reģistrē rbsskals.lv, un kā mēs to izmantojam.

Žurnāla faili

Tāpat kā daudzas citas vietnes, arī rbsskals.lv izmanto žurnālfailus. Šie faili vienkārši reģistrē vietnes apmeklētājus – parasti tā ir standarta procedūra mitināšanas uzņēmumiem un daļa no mitināšanas pakalpojumu analīzes. Informācija žurnālfailos ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma / laika zīmogu, atsauces / izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Šī informācija tiek izmantota, lai analizētu tendences, administrētu vietni, izsekotu lietotāja pārvietošanos vietnē un apkopotu demogrāfisko informāciju. IP adreses un cita šāda informācija nav saistīta ar personu identificējošu informāciju.

Sīkdatnes un tīmekļa bākas

rbsskals.lv izmanto sīkfailus, lai saglabātu informāciju par apmeklētāju vēlmēm, lai ierakstītu lietotājiem specifisku informāciju, kurām lapām vietnes apmeklētājs piekļūst vai kuras apmeklē, kā arī personalizē vai pielāgo mūsu tīmekļa lapas saturu, pamatojoties uz apmeklētāju pārlūkprogrammas tipu vai citu informāciju, ko apmeklētājs apmeklē. nosūta, izmantojot viņu pārlūkprogrammu.

DoubleClick DART sīkfails

? Google kā trešās puses pārdevējs izmanto sīkdatnes, lai reklāmas rādītu vietnē rbsskals.lv.

? Google DART sīkfaila izmantošana ļauj tai rādīt reklāmas mūsu vietnes apmeklētājiem, pamatojoties uz viņu apmeklējumu rbsskals.lv un citām vietnēm internetā.

? Lietotāji var atteikties no DART sīkfaila izmantošanas, apmeklējot Google reklāmu un informatīvā tīkla konfidencialitātes politiku, izmantojot šādu vietrādi URL: http://www.google.com/privacy_ads.html

Mūsu reklāmas partneri

Daži no mūsu reklāmas partneriem mūsu vietnē var izmantot sīkdatnes un tīmekļa bākas. Mūsu reklāmas partneru vidū ir…

Kaut arī katram no šiem reklāmas partneriem ir sava konfidencialitātes politika savai vietnei, atjaunināts un ar hipersaiti saistīts resurss tiek uzturēts šeit: konfidencialitātes politikas.

Jūs varat iepazīties ar šo sarakstu, lai atrastu katra rbsskals.lv reklāmas partnera konfidencialitātes politiku.

Šie trešo personu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli savās attiecīgajās reklāmās un saitēs, kas parādās vietnē rbsskals.lv un tiek nosūtīti tieši uz jūsu pārlūkprogrammu, izmanto tehnoloģiju. Kad tas notiek, viņi automātiski saņem jūsu IP adresi. Citas tehnoloģijas (piemēram, sīkfailus, JavaScript vai tīmekļa bākas) var izmantot arī mūsu vietnes trešo personu reklāmu tīkli, lai novērtētu viņu reklāmas kampaņu efektivitāti un / vai personalizētu vietnē redzamo reklāmas saturu.

rbsskals.lv nav piekļuves šiem sīkfailiem un to kontrolei, kurus izmanto trešo pušu reklāmdevēji.

Trešo personu konfidencialitātes politikas

Lai iegūtu sīkāku informāciju par viņu praksi, kā arī norādījumus par atteikšanos no noteiktas prakses, jums vajadzētu iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām privātuma politikām. rbsskals.lv konfidencialitātes politika neattiecas uz šādu reklāmdevēju vai vietņu darbību, un mēs nevaram kontrolēt to darbību. Visaptverošu šo privātuma politiku sarakstu un to saites varat atrast šeit: Privātuma politikas saites.

Ja vēlaties atspējot sīkfailus, to varat izdarīt, izmantojot savas pārlūkprogrammas opcijas. Sīkāka informācija par sīkfailu pārvaldību, izmantojot īpašas tīmekļa pārlūkprogrammas, ir atrodama attiecīgajās pārlūkprogrammu vietnēs. Kas ir sīkdatnes?

Informācija par bērniem

Mēs uzskatām, ka ir svarīgi tiešsaistē nodrošināt papildu aizsardzību bērniem. Mēs iesakām vecākiem un aizbildņiem pavadīt laiku tiešsaistē kopā ar bērniem, lai novērotu, piedalītos un / vai uzraudzītu un vadītu viņu tiešsaistes aktivitātes.
rbsskals.lv neapzināti neapkopo personu identificējošu informāciju no bērniem līdz 13 gadu vecumam. Ja vecāki vai aizbildņi uzskata, ka rbsskals.lv savā datu bāzē ir personu identificējoša informācija par bērnu, kas jaunāks par 13 gadiem, lūdzu, sazinieties ar mums nekavējoties (izmantojot kontaktpersonu pirmajā rindkopā), un mēs darīsim visu iespējamo, lai šādu informāciju ātri noņemtu no mūsu ierakstiem.

Tikai tiešsaistes konfidencialitātes politika

Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes darbībām un ir derīga mūsu vietnes apmeklētājiem un attiecībā uz tajā koplietoto un / vai apkopoto informāciju.
Šī politika neattiecas uz informāciju, kas savākta bezsaistē vai izmantojot kanālus, izņemot šo vietni.

Piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, jūs ar šo piekrītat mūsu privātuma politikai un piekrītat tās noteikumiem.