Kā tehnoloģijas būvē sev ceļu videi draudzīgākai gaisa kondicionēšanai?

|

Tehnoloģija, tāpat kā jebkura cita nozare, pārveido būvniecības nozari. Sākot no atbilstošas ​​veselības drošības nodrošināšanas līdz jaunu iespēju izpētei. Ēku celtniecības un uzturēšanas sistēmas ir atjauninātas. Atbilstoši nozares 4.0 prasībām, tradicionālās sistēmas ir rentablas. Ēkas celtniecība ir ļoti garlaicīgs uzdevums, it īpaši, ja nepieciešams veidot pareizās sistēmas. It īpaši, ja runa ir par HVAC pārbūvi. Pašlaik celtnieki un izstrādātāji cenšas apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas pārveidot par energoefektīvām. Uzziniet vairāk, lai saprastu, kā tehnoloģija ir mainījusi celtniecības nozari. Ienirsim rakstā, vai ne?

DIVU DEGVIELU SILTUMSŪKNIS

Pirmais un vissvarīgākais veids ir uzstādīt gaiss-ūdens siltumsūkni. Kā? Daudzas valstis, īpaši ASV, integrē gāzes krāsnis un elektriskos siltumsūkņus, lai nodrošinātu ēkām visekonomiskākās un degvielu taupošās sistēmas. Kad temperatūra pārsniedz 30 grādus, sistēmas nodrošina elektrību mājām un ēkām. Tomēr zemākā temperatūrā tās pašas sistēmas apvieno siltumu, lai nodrošinātu būvlaukuma temperatūru.

ENERĢIJAS ANALĪZES PROGRAMMATŪRA

 ENERĢIJAS ANALĪZES PROGRAMMATŪRA

Otrais veids ir nodrošināt vislabāko enerģijas analīzes programmatūru. Programmatūra arī palīdz nodrošināt vislabāko un rentablāko metodi, lai sniegtu vislabāko no ēkas. Šāda veida programmatūra ir veidota tā, lai tā būtu ilgstoša. Jūs varat būt pārliecināti, ka šī programmatūra ir nākamais solis uz zaļo gaisotni HVAC.

GAISA KONDICIONĒŠANA AR DZINEJU

Nākamais rindā ir nekas cits kā ledus kondicionieris, ko izmanto, lai ilgtspējīgāk samazinātu temperatūru. Var teikt, ka tā pazemina lietderīgās enerģijas temperatūru. Vienkārši sakot, ”Ledus lācis” sasaldē ūdeni līdz pusnaktij, lai tas būtu pieejams nākamajā dienā. Kad ledus kūst nākamajā dienā, notiek pretēja reakcija, atgriežoties iepriekšējā temperatūrā.

GAISA KONDICIONIERIS AR THERMO

Nākamais sarakstā ir gaisa kondicionieris. Tas palīdz nodrošināt ekonomiskas un elektriski darbināmas kondicionēšanas ierīces. Tas atver ceļu videi draudzīgākai gaisa kondicionēšanai.

GAISA KONDICIONIERIS AR THERMO

”KLUSAIS KABEĻU APVALKS”

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir Quiet kanāla apvalks, kas izgatavots no pārstrādāta džinsa apģērba gabaliem. Jau no paša nosaukuma ir diezgan skaidrs, ka kanāla apvalks ir zaļš. Šāda veida produkti ir ekonomiski un draudzīgie videi.

Piezīmes

Iepriekš ir aprakstīti daži piemēri tam, kā izskatās integrētā HVAC tehnoloģija. Pat sākotnējā posmā, kad uzņēmums un programmatūra cenšas piedāvāt labāko, nav iespējams iedomāties, ko var paredzēt nākotnē, kad visi punkti būs izpildīti.

Komentēt