4 labākie uzņēmumi, kas piedāvā labākās HVAC sistēmas

|

 No ārpuses ēkas celtniecība var šķist vienkārša. Tomēr tas nav tik vienkārši, kā izklausās, nokļūstot iekšā. Ideāls dizains katrā ziņā nozīmē, ka EP deputātu kritēriji ir izpildīti. Eirodeputātam, ēkas mehāniskajiem, elektriskajiem un santehnikas aspektiem jābūt izciliem, lai visi varētu secināt, ka būvprojekts ir izdarīts pareizi.

Viens no šādiem ēkas elementiem ir HVAC tests. Kā jūs zināt, tas nodrošina ēkas drošību. HVAC, apkure, ventilācija un gaisa kondicionēšana ir daži no galvenajiem aspektiem, kurus rūpējas nodrošināt nekustamo īpašumu īpašnieki un darbuzņēmēji. Tomēr mēs izskatīsim dažus no lielākajiem HVAC uzņēmumiem pasaulē.

1. Daikin (Japāna)

Pirmais sarakstā – neviens cits kā Daikins no Japānas. Uzņēmums un tā HVAC pakalpojumi ir  viens no top-desmit slavenākajiem piegādātājiem. Daži no uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem ir split-multi-split gaisa kondicionieri, vienoti gaisa kondicionieri, gaisa-ūdens siltumsūkņi, apkures sistēmas un gaisa attīrītāji. Papildus tam visam uzņēmums piedāvā arī ventilācijas produktus, vadības sistēmas, dzesinātājus, filtrus un jūras HVAC sistēmas. Uzņēmums ir tik slavens, ka šobrīd tam ir biroji vairāk nekā 150 valstīs visā pasaulē.

2. Ingersoll Rand (ASV)

Ingersoll Rand logo

 Otrais ir pazīstams kā viens no vadošajiem HVAC sistēmu piegādātājiem. Uzņēmums tika dibināts 1859. gadā, un kopš tā laika tas ir sasniedzis tikai jauākus augstumus. Uzņēmumam ir biroji Amerikā, Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Dažas no labākajām uzņēmuma ieviestajām īpašībām ir rūpnieciskās iekārtas, tehnoloģijas un ar tām saistītās detaļas un pakalpojumi.

3. Johnson Controls (Īrija)

Trešais šajā sarakstā ir neviens cits kā Johnson Controls, uzņēmums, kas pazīstams ar nozares vadošo ugunsdrošības, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas un ēku drošības aprīkojuma nodrošināšanu. Bez tam uzņēmums saviem klientiem piedāvā arī dažas no labākajām HVAC sistēmām un pakalpojumiem. Dzesētāji, bloku sistēmas DX, bezvada sistēmas, gaisa apstrādes un sadales sistēmas.

4. LG Electronics (Dienvidkoreja)

LG Electronics, kas slavens ar savu novatorisko tehnoloģiju, ir slavens ar to, ka papildus HVAC piegādā daudzas sadzīves tehnikas un automobiļu detaļas. Daži no labākajiem uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem ietver arī sadzīves tehniku, gaisa apstrādes risinājumus un Multi V mainīgas plūsmas dzesēšanas šķidrumu.

Secinājums

Tie ir daži no labākajiem uzņēmumiem, kas, kā zināms, piedāvā dažus no labākajiem pakalpojumiem, kad runa ir par HVAC. Ja plānojat izmantot MEP un HVAC sistēmas, iesakām sazināties ar šiem uzņēmumiem un pārbaudīt, vai tie atbilst jūsu vēlmēm.

Komentēt